🔥🔥🔥VELIKA GASILSKA VESELICA🔥🔥🔥

V soboto, 18. 6. 2022, bo ozračje nad Renčami razgrela VELIKA GASILSKA VESELICA z Ansambel Biseri.

Ansambel BISERI je primorska narodno-zabavna glasbena zasedba iz Pivke, ki na slovenski sceni deluje že vrsto let. Njihova energična plesna glasba nam zleze pod kožo, nas dvigne izza gasilskih klopi in v plesnem koraku popelje do BRJARJA.

Program je zasnovan tako, da bo pritegnil še tako zahtevno uho in vse, ki si želijo pravega GASILSKEGA ŽURA v sloganu Ansambla BISERI: #KerToJeŽur.

Prireditev bo potekala pod ŠOTOROM na parkirnem prostoru pri športnem parku v Renčah, kjer bomo poskrbeli tudi za parkirišče.

Brez skrbi, ne boste ostali žejni ali lačni!

Za postrežbo in nemoten potek Velike gasilske veselice bomo poskrbeli člani lokalnega Prostovoljnega gasilskega društva Renče-Vogrsko.

🔥🔥🔥 VSTOPNINE NI! 🔥🔥🔥

Prisrčno vabljeni na VELIKO GASILSKO VESELICO od 19.00 do jutranjih ur.

🔥 VELIKA GASILSKA VESELICA 🚒

🔥Renče, sobota, 18. 6. 2022, od 19.00 dalje🚒

🔥ANSABEL BISERI: #KerToJeŽur 🚒

🔥VELIK ŠOTOR in parkirišče 🚒